shiatsu

Dotek, který Ti otevře cestu k sobě

Pohoda

Shiatsu nabízí zvýšenou pohodu a posiluje vaši sílu přirozeným způsobem. Mnozí popisují uvolněný a harmonický stav po ošetření.

Relaxace

Fyzická, duševní a emocionální relaxace, která snižuje stres, úzkost a strach. Účinná úleva od bolesti zad, hlavy, zažívacích potíží a mnoho dalšího.

Změna

Pomáhá vám hluboce se změnit a osvobodit se od starých vzorců a chování, které již nejsou potřeba.

Zotavení

Pravidelné shiatsu kúry mimo jiné zlepšují spánek, dýchání, oběh a imunitní systém. Stáváte se bdělejší a máte větší výdrž.

Personalizovaná terapie těla pro všechny věkové kategorie

Vyzkoušejte preventivní, prospěšnou a léčebnou tělesnou terapii, která je zcela přizpůsobena vám.

Shiatsu působí na několika úrovních současně, částečně prostřednictvím fyzického doteku, který v těle aktivuje „hormony dobrého pocitu“ jako je oxytocin, částečně prostřednictvím jemného energetického systému těla stejně jako například akupunktura a akupresura.

Shiatsu poskytuje fantastickou příležitost k hluboké relaxaci a zároveň načerpání nové energie! 

K vytvoření vašeho ošetření se používá dobře přizpůsobený tlak, měkké úpravy a protažení. Důraz je kladen na posílení potřeb každého jednotlivce a ne na jakékoli symptomy.

Všechna ošetření jsou přizpůsobena vašim potřebám a přáním a probíhají v bezpečném prostředí.

Nejčastější otázky

Kdy nejít na shiatsu?

Určitě na shiatsu nechoďte, pokud jste v akutní fázi nějaké nemoci nebo máte infekční onemocnění. Není doporučováno ani v prvních 3 měsících těhotenství. Kontraindikovány jsou těžké psychické poruchy. Ošetření při rakovině, osteoporóze, chemoterapie či vysokém krevním tlaku jsou na společném rozhodnutí klienta, lékaře a terapeuta.

S čím shiatsu pomáhá?

Shiatsu pomáhá při všech typech bolesti a ztuhlosti a také zlepšuje povědomí o těle a držení těla. Stres, strach, úzkost, problémy se spánkem, únavový syndrom a migrény jsou také některé z mnoha věcí, které lze účinně zlepšit léčbou shiatsu.

Jak dlouho trvá léčba shiatsu?

Může se mírně lišit v závislosti na stavu a potřebě, ale na každé ošetření si vyhraďte 2 hodiny nerušného času. 

Jak dlouho trvá léčba shiatsu?
Kolik ošetření je potřeba, abyste pocítili nějaký účinek?

Je to velmi individuální, ale většina lidí rychle pocítí pozitivní efekt. Společně navrhneme léčebný plán dle potřeb a přání!

Nahrazuje shiatsu návštěvu lékaře?

Ne, shiatsu nenahrazuje návštěvu lékaře, ale působí jako velmi účinný doplněk vaší případné lékařské péče.

Mohu si koupit dárkovou kartu?

 

Ano! Kontaktujte mě a domluvíme se, jak a komu ji chcete doručit.

„Ahoj Hani, já nemám vůbec slov k tomu, co při shiatsu a společných setkáních prožívám, slovy se to vyjádřit prostě nedá…není to vyslovitelné, uchopitelné, děje se to jen v té jediné chvíli a nikdy se to stejné neopakuje…. Použiji jednoduchost: DĚKUJI, ŽE JSI! „

Markéta

„K Hance jsem se dostal na doporučení kamaráda. Již setkání s ní, a to vždy, vás uvolní a dostane do pohody, což při mém hektickém způsobu života je změna téměř k nezaplacení. Jelikož jsem se potýkal s několika zdravotními problémy, tak jsem podstoupil shiatsu. Abych řekl pravdu, protože jsem opakovaně usnul, tak si jen pamatuji neuvěřitelné teplo, které vyzařuje Hance z dlaní a pocit uvolnění, který jsem si odnesl na několik dní.Mohu jen doporučit a těším se až se zase potkáme.“

Jiří

„SHIATSU S HANKOU…láskyplné chvíle ohromující síly, při kterých jsem prožíval stavy hluboké relaxace, uvolnění, blaženosti a setkání se svou podstatou. Pokaždé jsem odcházel více nabitý, znovuzrozený, omlazený, radostný, rozsvícený, očištěný, s větším propojením se svým tělem i světem a s chutí na svém těle pracovat, starat se o něj s láskou a vracet ho do přirozené harmonie. To je pro mne Shiatsu, klaním se lidem, díky kterým si můžu užít tak ohromující zážitky, které mění život a naplňují ho láskou a barvami duhy … Děkuji! „

Petr

Rezervace termínu

Termín terapie nebo konzultace si se mnou můžete domluvit telefonicky na čísle +420 776 05 50 53 nebo mi napište zprávu na e-mail: hankarei@seznam.cz.

Pokud vám neodpovím ihned na váš e-mail nebo SMS nebo vám nezvednu telefon, je to nejspíš proto, že právě konzultuji nebo masíruji. V takovém případě, prosím, o strpení, zavolám Vám zpět.

Místa působení

Praha, Plzeň, Klatovy, Bezděkovec (5 km od Nepomuku).

Zrušení a storno poplatky

Může se stát, že se nemůžete dostavit v domluvený čas. V takovém případě je nutné konzultaci nebo terapii v předstihu zrušit, minimálně však 24 hodin předem. Konzultace nebo terapie může být zrušena telefonicky nebo smskou na uvedené kontakty. Pokud tak neučiníte, hradíte terapii / konzultaci v plné výši.

Platba

Platba terapie probíhá plnou úhradou v hotovosti na konci sezení. V případě telefonické konzultace předem platbou převodem na účet. 

Číslo účtu: 2300757362/2010 (Fio banka)

Pamatuj, že vstupní dveře k posvátnému místu jsou uvnitř Tebe.

 

– Rumi

Přeji Vám šťastnou cestu k sobě!

Hana Hatae

 

Číslo účtu: 2300757362/2010 (Fio banka)

Bc. Hana Hatae| IČ 038 499 29

zapsáno u Živnostenského úřadu Magistrátu města Plzně, sídlo podnikání: 28. října 57, Plzeň