Aura soma

barevná terapie pro duši

Konzultace Aura-Soma

Během konzultace se vylosují 4 lahvičky. Tyto osobně vybrané lahve Equilibrium podporují lidi v jejich duševním a duchovním rozvoji a pomáhají vám dělat ve vašem životě to, co vás opravdu těší. Konzultace a výklad trvá cca 45 minut.

Barevné probuzení

Equilibrium Bottles tvoří srdce systému Aura-Soma. Jejich zářivé barvy nás podporují a vedou k duchovní pohodě a sebepoznání. Osobní výběr čtyř lahví je odrazem toho, kým skutečně jsme, na nejhlubší úrovni bytí. Můžeme tak o sobě mnohé zjistit. Lahvičky obsahují živé energie bylin, esenciálních olejů, drahých kamenů a krystalů, které svým speciálním barevným kódováním přinášejí harmonii a rovnováhu do naší aury a energetických center.

Systém barev Aura-Soma je světově první systém sebeposílení prostřednictvím využití přírodních energií Země. Každá barevná lahvička je obohacena o biodynamické a organické byliny, rostliny a krystalové esence, ručně vybrané pro čistotu a synergii. Barvy, které nás fyzicky přitahují, jsou barvy, které potřebujeme. Je to samovolné. Nikdo nás nezná lépe než my sami. Je to pro ty, kteří se zaměřují na pohodu, pro ty, kteří chtějí zlepšit své přirozené schopnosti, ale i pro ty, které krásné produkty přitahují pro jejich vitalitu a moc nechápou, proč nebo jak fungují. Barevné lahvičky jsou dokonalým wellness nástrojem, který přináší štěstí, vitalitu,

Vůně barvy

Barevné vůně 17 různých pomanderů Aura-Soma zvláště oslovují mentální a emocionální úroveň lidí a mohou podporovat modifikaci zavedených vzorců chování prostřednictvím jejich barev a frekvencí vůní.Aura-Soma pomandery posilují a chrání jemnou oblast lidské bytosti, tedy elektromagnetické pole, které obklopuje tělo. Tam nastaví balanční impulsy odpovídající barevným tématům. Zlepšují a osvěžují zářivost a oživují dynamiku aury.49 bylin, které tvoří Pomander, poskytuje voňavou barevnou podporu. Pomáhají zůstat ve všech situacích v naší vlastní vibraci a zároveň nám poskytují energetickou ochranu.Barva vašeho Aura-Soma Pomander nejlépe vychází z barvy spodní poloviny lahvičky Equilibrium, kterou právě používáte. Tímto způsobem vaše vnitřní bytost zažívá největší možnou podporu prostřednictvím aury. Pokud dáváte přednost použití pomanderu samostatně, je nejlepší si jej vybrat podle svých barevných preferencí. Výběr na základě popisu by měl být až poslední.Následujících 17 Aura-Soma Pomanderů je k dispozici v 25ml plastové lahvičce:

Složení

Všechny pomandery mají jedno společné – jsou vyrobeny z rostlinných extraktů 7×7. Pro každou ze sedmi čaker (hlavních energetických center) se používá sedm rostlin odpovídajících příslušné barvě, takže při použití pomanderu je vždy osloven celý energetický systém člověka. U bílého pomandra je poměr rostlin a barev 7×7 vyvážený. U ostatních barev je podíl odpovídající barvy vyšší, takže se vytvoří ohnisko pro tento barevný frekvenční rozsah.

Aplikace

Mezi dlaněmi rozetřete tři kapky vámi zvoleného pomanderu. Poté protáhněte ruce aurou ve vzdálenosti cca 10 cm od hlavy k nohám, dlaněmi směrem k tělu. Nakonec se třikrát zhluboka nadechněte vůně z dlaní, abyste byli na několik hodin energeticky chráněni.

Pomandery lze také použít umístěním kapky na zápěstí, spánky nebo za ucho, v závislosti na vašich preferencích.

Aplikaci lze libovolně často opakovat.

Poradenství při výběru pomanderu

Barva vašeho Aura-Soma Pomander nejlépe vychází z barvy spodní poloviny lahvičky Equilibrium, kterou právě používáte. Tímto způsobem vaše vnitřní bytost zažívá největší možnou podporu prostřednictvím aury. Pokud dáváte přednost použití pomanderu samostatně, je nejlepší si jej vybrat podle svých barevných preferencí. Výběr na základě popisu by měl být až poslední.

Pamatuj, že vstupní dveře k posvátnému místu jsou uvnitř Tebe.

 

– Rumi

Přeji Vám šťastnou cestu k sobě!

Hana Hatae

 

Číslo účtu: 2300757362/2010 (Fio banka)

Bc. Hana Hatae| IČ 038 499 29

zapsáno u Živnostenského úřadu Magistrátu města Plzně, sídlo podnikání: 28. října 57, Plzeň