Aura soma

barevná terapie pro duši

Aura Soma – barevná terapie

Aura-Soma je metodou sebepoznání a sebeléčení pomocí barev. Je to komplexní systém celostní léčby, jehož základ tvoří sada nyní už 121 dvoubarevných lahviček Equilibrium, které obsahují výtažky z rostlin, éterické oleje a energie minerálů té nejvyšší kvality. Lahvičky a vonné substance pomanderů a kvintesencí vnášejí rovnováhu, lehkost a klid do aury (energetického těla) a posilují, chrání a pozvedávají tělo fyzické (soma).

Konzultace Aura-Soma

Během individuální konzultace si pomocí výběru lahviček zmapujete svou cestu. Uvidíte, kde stojíte, jaké jsou před Vámi výzvy, kudy vedou cesty k překonání překážek a kam vše má směřovat, abyste byli v životě šťastní. Lahvičky si vybíráte samostatně a dle své intuice, nikdo Vás nediagnostikuje. Osobní výběr pak zvědomí, co je potřeba vyladit v systému tělesném, emociálním, mentálním a spirituálním, abyste se v životě cítili vitalitu a spokojenost, dokázali najít své opravdové talenty a rozvinuli svůj originální potenciál. Konzultace a výklad významu výběru trvá 60 minut. Terapie je vhodná pro dospělé i děti.  

Cena:            Konzultace (60 min.) včetně dodání lahvičky Equilibrium 1900,- Kč

                      Samostatná konzultace (60 min.)  1100,- Kč

Barevné probuzení /Barevný kód duše

Dvoubarevné lahvičky Equilibrium tvoří srdce systému Aura-Soma. Jejich zářivé barvy nás podporují a vedou k duchovní pohodě a sebepoznání. Osobní výběr čtyř lahviček je odrazem toho, kým skutečně jsme, na nejhlubší úrovni bytí. Můžeme tak o sobě mnohé zjistit. Lahvičky obsahují živé energie bylin, esenciálních olejů, drahých kamenů a krystalů, které svým speciálním barevným kódováním přinášejí harmonii a rovnováhu do naší aury a energetických center.

 

Pomandery

Barevné vůně pomanderů Aura-Soma zvláště oslovují mentální a emocionální úroveň lidí a mohou podporovat modifikaci zavedených vzorců chování prostřednictvím jejich barev a frekvencí vůní. Aura-Soma pomandery posilují a chrání jemnou oblast lidské bytosti, tedy elektromagnetické pole, které obklopuje tělo. Tam nastaví balanční impulsy odpovídající barevným tématům. Zlepšují a osvěžují zářivost a oživují dynamiku aury, obsahují 49 bylin v různých poměrech podle oblasti působení.

Kvintesence

Jemné vonné energetické substance kvintesencí podporují  naše spirituální roviny. Pomáhají v navázání kontaktu s tzv. mistrovskými energiemi. Každá vůně a barva nese specifickou frekvenci, která přenáší informace, principy a kvality vysokovibračních energií. Kvintesence je vhodné používat při meditacích se záměrem objevit uvnitř sebe ušlechtilé kvality Nanebevzatých Mistrů jako je např. nesouzení, naslouchání, odpouštění, hledání Pravdy, žit s otevřeným Srdcem atp. Tyto kvality představuje 15 Mistrů jako je Kristus, Lady Nada, Lao´c a Kwan Jin, Saint Germain a další.  

 

Aplikace

Mezi dlaněmi rozetřete tři kapky vámi zvoleného pomanderu nebo kvintesence. Poté protáhněte ruce aurou ve vzdálenosti cca 10 cm od hlavy k nohám, dlaněmi směrem k tělu. Nakonec se třikrát zhluboka nadechněte vůně z dlaní, abyste byli na několik hodin energeticky chráněni.

Aplikaci lze libovolně často opakovat.

Poradenství při výběru  Aurasomy

Ať už si vyberete lahvičku, pomander nebo kvintesenci nebo produkty v kombinaci, jistě zaznamenáte ve svém životě změnu.

Pomandery a kvintesence vám napoví svou vůní, tak se nespletete. Lahvičku si můžete vybrat, pokud se necítíte na konzultaci, pomocí metody numerického součtu data svého narození. Například člověk s datem narození 2.5.1986 sečte čísla 2+5+1+9+8+6=31. Jeho lahvičkou bude tedy lahvička č. 31 „Fontána“.

Můžete také numerologicky uvidět poselství pro vás v příslušném kalendářním roku. To sečtete den a měsíc narození s kalendářním rokem. Např. 2+5+2+0+2+3=14. Výzvou pro rok 2023 je tedy lahvička 14 „Moudrost v Nové době“.

Lahvičky si můžete vybrat také pomocí tarotových karet, Stromu života nebo kabbaly.