VEČERY INSPIRACE

Zveme Vás na večery plné inspirace, nových poznání a zážitků do školy NELUMBO EDUCATION v Otvicích u Chomutova. Podzimní večery budou věnovány společným setkáním, při kterých se dozvíte mnoho zajímavých informací a pohledů z oblasti celkové péče o zdraví. Získáte nové zkušenosti a inspiraci pro tvoření vlastního kvalitnějšího života přesně tou formou, která Vás bude naplňovat a bude Vám vyhovovat.

PODZIM 2015

čtvrtek 1.10.                       Setkání se shiatsu

středa 14.10.                      AURA-SOMA - BARVY PRO HARMONIZACI TĚLA I DUŠE

úterý 27.10.                        Úplňková pohybová meditace

středa 28.10.                      Žena a její přirozené rytmy (celodenní workshop)

středa 18.11.                       Ušní a tělové svíce

pátek 27.11.                        Esenciální oleje – Dary Země pro naše zdraví

sobota 28.11.                      Vlny života v nás (celodenní workshop)

Přihlášky a podrobné informace získáte na telefonu 776 05 50 53.

SETKÁNÍ SE SHIATSU

1.10.2015 18.30 – 21.00 hodin

Praktický seminář s ukázkami japonské masážní techniky shiatsu i možností si vyzkoušet základní principy pro každodenní použití při automasáži či ošetření vašich blízkých. Během setkání si vyzkoušíte i jednoduchá cvičení pro harmonizaci energií v těle.

Cena: 200,- Kč (s sebou si prosím přineste deku a polštářek)

Shiatsu - v překladu tlak prsty, je japonská masážní technika, která vznikla na začátku 20. století a navazuje na poznatky tradiční čínské medicíny. Shiatsu pomocí protahování, tlaku a uvolňovacích technik působí na tělo i jeho energetické dráhy (meridiány). Pomáhá tak odstraňovat bolesti fyzického těla, zlepšuje funkci jednotlivých vnitřních orgánů a harmonizuje i naše emoční rozpoložení.

 

AURA-SOMA

14.10.2015 19.00 – 21.00 hodin

Prožitkový seminář s přednáškou o významu a symbolice barev a možnosti jejich využití v každodenním životě. Program večera zahrnuje krátkou meditaci, dechové cvičení a představení léčebného systému AURA-SOMA.

Cena: 200,- Kč

AURA-SOMA je ucelený systém barevné terapie, kterou před více jak 30 lety vytvořila paní Wicky Wall v Anglii. Tento novodobý terapeutický systém je založen na čistě přírodních produktech, je kombinací energie barev, výtažků z rostlin a minerálů. Lahvičky Equilibrium jsou dvoubarevné, mají složku olejovou složku a vodní. V současné době obsahuje systém 112 lahviček barevných kombinací, které podporují všechny roviny našeho života a přináší do nich harmonii a rovnováhu.

ÚPLŇKOVÁ MEDITACE

27.10.2015 19.00 – 21.00 hodin

Při úplňkovém setkání si společně vyzkoušíme pohybovou meditaci (spojení jednoduchých pohybů těla za podpory hudby), při které nejsnáze a nejrychleji uvolníte své fyzické tělo a myšlenky a dostanete se zpět do svého vnitřního klidu, kde dostáváte odpovědi na veškeré své otázky.

Příroda a její cykly jsou odedávna vnímány jako vyšší autorita. Je to princip, který je neměnný, stabilní a ze kterého se přirozeně učíme. Využití důležitých okamžiků v období roku jako je např. jarní a podzimní rovnodennost, zatmění Slunce, nov nebo úplněk nám může přinést cenné dary poznání, zastavení, uklidnění a nové inspirace.

Cena: 200,- Kč (s sebou si prosím přineste deku, polštářek a pohodlné oblečení)

ŽENA A JEJÍ PŘIROZENÉ RYTMY

28.10.2015 10.00 – 17.00 hodin

Celodenní seminář věnovaný kráse ženy, její síle i zranitelnosti, jemnosti i divokosti, přirozenosti, hluboké intuici, menstruačnímu cyklu, péči a objevování nových postojů k sobě samotné.

Během setkání budeme mluvit o přirozeném rytmu ženy, jejích potřebách, seznámíte se s jednotlivými fázemi menstruačního cyklu, naučíte se jednoduchá cvičení a meditace pro harmonizaci těla, nebude chybět masáž, intuitivní tanec, relaxace, sdílení.

Cena: 800,- Kč zahrnuje celodenní program, oběd a drobné občerstvení. S sebou si prosím přineste deku, polštářek, pohodlné oblečení, šátek a popřípadě cokoliv budete chtít přinést s sebou do společného ženského kruhu.

TĚLOVÉ A UŠNÍ SVÍCE

18.11.2015 19.00 – 21.00 hodin

Praktický prožitkový seminář s přednáškou o účinku a využití ušních a tělových svící včetně vzájemného ošetření.

Cena: 220,- Kč (s sebou si prosím přineste deku a polštářek)

Tělové svíce jsou známy již ze staré Indie, Číny a Egypta a používají se např. k odstranění toxinů a zánětů z těla, snížení bolesti, pro podporu hojení ran, při nespavosti, nachlazení, rýmě, chřipce i bolestech v krku, odstranění migrén, při posílení imunity, atd. Jejich použití je jednoduché a pomoc a účinek velmi efektivní.

 

ESENCIÁLNÍ OLEJE dōTERRA

27.11. (4.12.) 19.00 – 21.00 hodin

Večerní prožitkové setkání s přednáškou o působení a využití esenciálních olejů dōTERRA. Program večera zahrnuje provoněné povídání o léčebných účincích olejů na naše psychické i fyzické zdraví, krátkou meditaci a dechové cvičení.

Cena: 220,- Kč

Esenciální oleje jsou přírodní aromatické látky, které se nacházejí v semenech, kůře, dřevě, stoncích, listech, kořenech i květech rostlin a dodávají ji její charakteristickou vůni, poskytují ochranu proti chorobám a škůdcům a podílí se na procesu opylování. Čisté esenciální oleje bývají průhledné a jejich barva se pohybuje od čiré, přes žluto-hnědou až k tmavě modré. Mnoho starých kultur využívalo terapeutických vlastností esenciálních olejů a tyto dávné dary Země využíváme i v dnešní době při podpoře našeho fyzického i psychického zdraví.

 

VLNY ŽIVOTA V NÁS

27.11. 10.00 – 17.00 hodin

Celodenní seminář uzavře sérii podzimních setkání a budeme ho věnovat tělu. Postoj těla a náš životní postoj se vzájemně zrcadlí. Pravidelná tělesná cvičení, tanec, dech, bosá chůze a mnoho dalších jednoduchých technik nám může pomoci při řešení našich zdravotních problémů či životních výzev. Tělo je nástroj komunikace, pokud jej dokážeme poslouchat a spolupracujeme s ním, můžeme se vyhnout mnohým problémům ještě dříve, než nás ohrozí.

Program workshopu bude sestaven z jednoduchých pohybových aktivit, které budete moci použít v každodenním životě. Vyzkoušíme si jednu z Oshových pohybových meditací, praktická dechová cvičení, intuitivní tanec, budeme mluvit o příčinách některých nemocí a jejich prvních signálech v těle, naučíte se i jednoduchou automasáž, která může Vaše tělo i mysl během chvíle aktivovat.

Cena: 800,- Kč zahrnuje celodenní program, oběd a drobné občerstvení

S sebou si prosím přineste deku, polštářek, pohodlné oblečení, šátek a popřípadě cokoliv budete chtít přinést sebou do společného kruhu.

 

červenec 2016