VEČERY INSPIRACE

Zveme Vás na večery plné inspirace, nových poznání a zážitků do nově otevřené pobočky studia Tadeáš v Klatovech, Plánická ul. 171. Podzimní večery budou věnovány společným setkáním, při kterých se dozvíte mnoho zajímavých informací a pohledů z oblasti celkové péče o zdraví. Získáte nové zkušenosti a inspiraci pro tvoření vlastního kvalitnějšího života přesně tou formou, která Vás bude naplňovat a bude Vám vyhovovat.

PODZIM 2015

čtvrtek 5.11.                       AURA-SOMA - BARVY PRO HARMONIZACI TĚLA I DUŠE

středa 11.11.                      Pohybová meditace na novoluní

úterý 25.11.                        Úplňková pohybová meditace

středa 2.12.                        Ušní a tělové svíce (praktický seminář)

pátek 10.12.                        Esenciální oleje – Dary Země pro naše zdraví

 

Přihlášky a podrobné informace získáte na telefonu 776 05 50 53.

AURA-SOMA

5.11.2015 18.30 – 20.30 hodin

Prožitkový seminář s přednáškou o významu a symbolice barev a možnosti jejich využití v každodenním životě. Program večera zahrnuje krátkou meditaci, dechové cvičení a představení léčebného systému AURA-SOMA.

Cena: 200,- Kč

AURA-SOMA je ucelený systém barevné terapie, kterou před více jak 30 lety vytvořila paní Wicky Wall v Anglii. Tento novodobý terapeutický systém je založen na čistě přírodních produktech, je kombinací energie barev, výtažků z rostlin a minerálů. Lahvičky Equilibrium jsou dvoubarevné, mají složku olejovou složku a vodní. V současné době obsahuje systém 112 lahviček barevných kombinací, které podporují všechny roviny našeho života a přináší do nich harmonii a rovnováhu.

POHYBOVÉ MEDITACENA NOVOLUNÍ A ÚPLNÉK

11.11.2015 18.00 – 20.00 hodin

Při setkání si společně vyzkoušíme pohybovou meditaci (spojení jednoduchých pohybů těla za podpory hudby), při které nejsnáze a nejrychleji uvolníte své fyzické tělo a myšlenky a dostanete se zpět do svého vnitřního klidu, kde dostáváte odpovědi na veškeré své otázky.

Příroda a její cykly jsou odedávna vnímány jako vyšší autorita. Je to princip, který je neměnný, stabilní a ze kterého se přirozeně učíme. Využití důležitých okamžiků v období roku jako je např. jarní a podzimní rovnodennost, zatmění Slunce, nov nebo úplněk nám může přinést cenné dary poznání, zastavení, uklidnění a nové inspirace.

Cena: 200,- Kč (s sebou si prosím přineste deku, polštářek a pohodlné oblečení)

TĚLOVÉ A UŠNÍ SVÍCE

2.12.2015 17.30 – 20.00 hodin

Praktický prožitkový seminář s přednáškou o účinku a využití ušních a tělových svící včetně vzájemného ošetření.

Tělové svíce jsou známy již ze staré Indie, Číny a Egypta a používají se např. k odstranění toxinů a zánětů z těla, snížení bolesti, pro podporu hojení ran, při nespavosti, nachlazení, rýmě, chřipce i bolestech v krku, odstranění migrén, při posílení imunity, atd. Jejich použití je jednoduché a pomoc a účinek velmi efektivní.

Cena: 250,- Kč (s sebou si prosím přineste deku a polštářek)

 

ESENCIÁLNÍ OLEJE dōTERRA

10.12. 18.00 – 20.00 hodin

Večerní prožitkové setkání s přednáškou o působení a využití esenciálních olejů dōTERRA. Program večera zahrnuje provoněné povídání o léčebných účincích olejů na naše psychické i fyzické zdraví, krátkou meditaci a dechové cvičení.

Esenciální oleje jsou přírodní aromatické látky, které se nacházejí v semenech, kůře, dřevě, stoncích, listech, kořenech i květech rostlin a dodávají ji její charakteristickou vůni, poskytují ochranu proti chorobám a škůdcům a podílí se na procesu opylování. Čisté esenciální oleje bývají průhledné a jejich barva se pohybuje od čiré, přes žluto-hnědou až k tmavě modré. Mnoho starých kultur využívalo terapeutických vlastností esenciálních olejů a tyto dávné dary Země využíváme i v dnešní době při podpoře našeho fyzického i psychického zdraví.

Cena: 220,- Kč

červenec 2016