Joga a tanec pro ženy, děti i muže

za úplňku pod širým nebem pro každého, kdo může

Úplňkové setkání v Bezděkovci 20. - 22.8. 2021 nenechá na pokoji ani jednu buňku Tvého těla.

Budeme rozjímat,

necháme hudbu v sobě vařit,

tělo bude se hýbat samo

a nebudeme se vůbec o nic snažit.

Tělo má své různé rytmy, je to důmyslné zařízení a já navrhuji, aby nám ukázalo samo, co všechno umí, jak slyší, jak samo umí meditovat, jak samo cítí, jak samo tančí - vše bez úsilí,        v přirozeném toku energie. My to vše budeme jen pozorovat.

Uvolnění těla a mysli se bude skládat z meditací, jednoduchých jogových cvičení, tanečních seancí na hudbu reprodukovanou i živou. Vše dokořeníme shiatsu masáží a noční výpravou s koupáním v rybníku za úplňku. 

 Povedeme sebe samé do prožitku tady a teď a objevení nových prostorů radosti uvnitř sebe.

Jogu povede Petr Síla, hudební prostor vytvoří Petr Stejskal, tančit budeme všichni dohromady.

O jídlo bude postaráno!!! Ilonka, vášnivá kuchařka, vtančí do kuchyně a vytvoří nám ňamky ze zahrádky či z výpěstků od místních farmářů. Spát budeme se pod širým nebem nebo ve stanu nebo na seně nebo ve stodole nebo v teepee. Vezměte si tedy spacáky, karimatky a stan, kdo chce. Koupelna je na dvoře :), pro více náročné máme jednu i v domě :).

Přijet můžete autem přímo do vsi Bezděkovec č.9 (cca 6 km od Nepomuku) nebo vlakem do stanice Nepomuk, tam vás vyzvednu. Pokud uvidím, že jedete ze stejného místa, tak vás propojím, abyste se mohli svézt.

Vezměte si oblečení na ven dle předpovědi počasí, plavky, věci na spaní, ručník, hygienické potřeby a pet lahev na nabrání vody a malý batůžek :).

Příspěvek na seminář je 3700,- Kč a zahrnuje energii na prostor, lektorné, vyladěné jídlo od Ilonky, pitný režim, buchtičky, kávičky a ostatní propriety

Přihlásit se můžete telefonicky na mém čísle 776055053 a nebo mailem: hankarei@seznam.cz

Minimální počet účastníků zájezdu je 5, maximální 12 osob.

Krásné léto všem a těším se na viděnou v srpnu!

Hanka

JOGA A TANEC 2021.jpg

výpravy za vnitřními poklady