Seminář pro ženy

setkání pod širým nebem, které Tě vezme k sobě

Plná síly a energie

budeš po 3 dnech strávených v přírodě, s plným servisem Ilonky kuchyně, v radostném plynutí, s bosýma nohama v trávě a hvězdnou oblohou nad námi

Louka je připravená, ve stodole je vytvořená letní kuchyně, teepee je postavené, květena bují, energie stoupá až frčí závratnou rychlostíííí. A tak je dobré na chvíli zahodit boty, sundat podprsenku a být se sebou a krásnými ženami někde venku :))).

Co budeme krom bytí v Bytí dělat?

Naučíme se energetická cvičení, která Tě rychle nabíjí, prozkoumáme sestavu z čchi kungu, která harmonizuje ženské tělo, namasírujeme se, opečujeme voňavými oleji, zatančíme si trošku, večer se dalekohledem podíváme do jiných galaxií. Můžete se zapojit do jakékoliv části programu nebo ji vypustit a jen se válet.

Začínáme v pátek 6.8. 2021 a budeme spolu až do neděle 8.8.2021

V pátek začneme večeří, večerní meditací.  V sobotu ráno až kohout zakokrhá vstaneme a protáhneme tělíčka. Po snídani pod ořechem se budeme věnovat čchi kungu a naučím vás cvičení, při kterých zvednete energii z 0 na 100 než bys řekl švec. Po obědě bude leženíčko, kávička a pak vyrazíme do lesů, luk a k léčivým pramenům. Večer si zatančíme, podíváme se na hvězdy a v neděli ráno přijdou na řadu dechová cvičení, meditace a snídaně v trávě. Dopoledne budeme pokračovat v automasáži, zopakujeme si sestavičku a po obědě a poledním klidu bude ještě sladká tečka a nějaké překvapeníčko. Minule jsme se například jely koupat do blízkého lomu :).

 

O jídlo bude postaráno!!! Ilonka, vášnivá kuchařka, se vrhne do kuchyně a vytvoří nám ńamky ze zahrádky či z výpěstků od místních farmářů. Vyspíme se pod širým nebem nebo ve stanu nebo na seně nebo ve stodole.Vezměte si tedy spacáky a karimatky, stan není nutný. Koupelna je na dvoře :), pro více náročné máme jednu i v domě :).

Přijet můžete autem přímo do vsi Bezděkovec č.9 (cca 6 km od Nepomuku) nebo vlakem do stanice Nepomuk, tam vás vyzvednu. Pokud uvidím, že jedete ze stejného místa, tak vás propojím, abyste se mohly svézt.

Vezměte si oblečení na ven dle předpovědi počasí, plavky (pro jistotu :)), věci na spaní, ručník, hygienické potřeby a pet lahev na nabrání vody a malý batůžek :).

Cena semináře je 3500,- Kč a zahrnuje příspěvěk na prostor, lektorné, fantastické jídlo od Ilonky, pitný režim, buchtičky a kávičky

 

Přihlásit se můžete emailem, moje adresa je hankarei@seznam.cz nebo telefonicky na č. 776055053.

 

Minimální počet je 5, maximální počet 10 krásek.

 

ČCHI KUNG 2021.jpg

                                     Těším se na vás!

                                                                              Hanka

výpravy za vnitřními poklady