Workshop je určen pro všechny, kteří se chtějí na své životní cestě inspirovat přírodou. Řeka je velkou učitelkou, která nám svou přirozeností zrcadlí běh života. Ukáže nám, jak jsme v souladu  s principem plynutí, zda v životě opravdu včas vycítíme, kdy se máme nechat nést proudem nebo ponořit pádlo do vody a zabrat. Vyzkouší nás, jak důvěřujeme, jak jsme pokorní, jakou radost jsme schopni dát do poznání, jak dokážeme být hluboce u sebe a přesto být naladěni na druhé…Skrze neopakovatelnou krásu přírodního parku Horní Berounka, koryto řeky, vodní živel samotný, nové přátele, řízené i samostatné meditace, práci s tělem, tanec a praktická cvičení přímo na řece i mimo ni, zažijeme propojení se s Vyššími principy. Propojíme se svou Duši s jejím dechem, její dobrodružností, nadšením, přirozenou krásou, divokostí a silou.

 

Máme možnost volby a na řece je vždycky prostor pro hluboké setkání sám se sebou.

 

Program a podrobné informace:

Pátek 29.5.

v odpoledních a podvečerních hodinách sraz Nadrybech u jezu (tábořiště je označeno jako Spálený nebo Valentinský mlýn a jede se zde z návsi Nadryb dle šipek), ubytování ve vlastních stanech, večeře z vlastních zásob, výuka jízdy na kánoích, večer přednáška o přírodních zajímavostech Berounky

 

Sobota 30.5.

7.00 ranní cvičení, meditace

8.00 – 10.00 snídaně, výuka jízdy na kánoi, příprava na odjezd

10.00 - 18.00 splutí úseku řeky Nadryby – Liblín

Během jízdy se budeme věnovat především meditaci, sdílení, dechovým cvičením a cvičením podporujícím naše splynutí s přírodou, na trase jsou i jezy, které budeme dle stavu vodního toku sjíždět nebo přenášet (vše bude rozhodnuto na místě dle bezpečnosti a vodácké zkušenosti účastníků), podvečer nás čeká výlet na zříceninu hradu Libštejn

18.00 předpokládaný příjezd na tábořiště Kobylka v Liblíně, večeře, volný program, večerní cvičení

 

Neděle 31.5.

7.00 ranní meditace

8.00 – 10.00 snídaně, příprava na odjezd

10.00 – 15.00 splutí toku řeky tábořiště Kobylka – tábořiště U Potůčku, Hlince

Během dne budeme pokračovat v pozorování řeky, nás samotných, budeme možnost se zastavit na bezpečném cvičném jezu a vyzkoušet si nabyté vodácké zkušenosti a v případě času budeme mít možnost navštívit i hrad Krašov

 

V praktickém příběhu pozemského života je potřeba dodat následující:

Kanoe, na kterých budeme plout jsou plastové a výrobce hlásí, že jsou nerozbitné. Loď je dvoumístná, pádla jsou pronajata k lodím a jsou plastová.

V údolí Berounky není žádný telefonický signál, prosím oznamte svým blízkým, že nebudete 2 dny na příjmu (je to i součást workshopu – dovolit si důvěřovat jiným, že se postarají o vše, co ve vaší nepřítomnosti do jejich života přijde).

Hudební nástroje (bubny, mísy, chřestidla) je možné si vzít s sebou, budou z jednoho kempu do druhého bezpečně převezeny v doprovodném autě.

Děti a domácí mazlíčci jsou samozřejmou součástí našeho života. Je tedy na vašem rozhodnutí, zda je chcete vzít s sebou či je svěřit na tento čas někomu, kdo si je také rád užije smile.

Termín workshopu je záměrně stanoven na čas, kdy ještě nepropuká vodácká turistická sezóna, stanování v kempech je zajištěno přes osobní domluvu a prosím nepočítejte s tím, že byste se v pátek mohli vysprchovat. Na tábořišti Kobylka sprchy jsou, teplou vodu ovšem zaručit nemohu. Hygiena v tomto víkendu tedy bude přizpůsobena přírodním podmínkám a ranní koupel v řece probudí vaše smysly jako málo co jiného smile.

Místem srazu je tábořiště Valentovský/Spálený mlýn u řeky v obci Nadryby cca 5 km od Plzně. Nejezděte prosím k přívozu, ale opravdu k jezu a mlýnu. Cesta je označená šipkami. Pokud by někdo chtěl přijet např. vlakem či busem do Plzně a dále se nemohl dopravit, prosím zavolejte mi, zajistit dopravu na místo není problém. Logistické přeparkovaní vašich aut na bezpečné místo mám vymyšleno a vše provedeme v pátek po příjezdu všech účastníků.

Je možné si půjčit vybavení na bezpečné a pohodlné splutí řeky – lodní pytel, příruční zavazadlo, stan, pokud je nemáte. V rámci přihlášky na workshop mi prosím nahlaste, co byste potřebovali, budu na základě vašich jednotlivých požadavků tvořit seznam a najednou z půjčovny půjčím potřebné vybavení na výpravu.

Počet míst na workshopu je omezen. Přihlásit se mohou i jednotlivci, posádky lodí pak budou v pátek večer přirozeně vygenerovány. Zúčastnit se mohou i ti, kdo nikdy na vodě nebyli, v pátek a sobotu bude probíhat miniškola ježdění a během jízdy si své dovednosti zdokonalíte. Berounka je vybrán záměrně pro svůj klidný tok.

 

Přihlásit na workshop se můžete telefonicky na čísle 776 05 50 53 nebo e-mailem: plnahvezd@gmail.com. Prosím o uvední jména a příjmení, věku, dostupného kontaktu, odhadu svých vodáckých zkušeností a požadavku na vybavení na vodu, ketrý není součástí ceny workshopu.

Přihláška je platná po uhrazení zálohy za seminář 1000,- Kč na účet Fio banka: 2300757362/2010, jako variabilní symbol uveďte prosím číslo 052015. Děkuji!

 

TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ :)!!!

Hanka

 

červenec 2016